"Co z tą kosmetologią?"- debata ekspertów z moim udziałem w Sekielski Brothers Studio

21 stycznia, 2022

Wróć do listy wpisów

Spotkanie ekspertów dnia 14 stycznia 2022r. w Sekielki Brothers Studio było pokłosiem olbrzymiego zainteresowania i odzewu środowiska medycznego i kosmetologicznego spowodowanego przesłankami, które pojawiły się w dwóch rozmowach z cyklu ‚Z innej strony”.

Pierwsza z nich to rozmowa ze mną, w której zajmowaliśmy się sprawą nieuczciwych gabinetów „kosmetologicznych”. Jak nie stać się ofiarą gabinetów „kosmetologicznych”? – Sekielski Brothers Studio (sekielscy.pl)

Druga zaś to rozmowa z dr n.med. Michałem Charytonowiczem na temat podstaw ideowych współczesnej chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna 2.0. Poprawianie Pana Boga, moda i kaprys czy błogosławieństwo? – Sekielski Brothers Studio (sekielscy.pl)

W obu pojawia się bardzo wyraźnie kwestia zakresu kompetencji i odpowiedzialności osób zajmujących się kosmetologią, tego jakie zabiegi może, a jakich nie może wykonywać kosmetolog, tego jakie są uwarunkowania prawne funkcjonowania tej niezwykle potrzebnej społecznie dziedziny i co z można zrobić z bałaganem prawnym związanym z tym zawodem.

Sekielski Brothers Studio zaprosiło wybitnych przedstawicieli takich specjalności jak: dermatologia, chirurgia plastyczna, kosmetologia i właśnie prawo, którą to dziedzinę reprezentowałam.

Zapraszam to odsłuchania debaty i podzielenia się Państwa opinią na ten temat.

Wróć do listy wpisów

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.