Prawnik od spraw medycznych Warszawa

Błąd lekarski, który kosztuje Państwa dziś zdrowie? Źle postawiona diagnoza? Nieodpowiednio przeprowadzona operacja? Niewłaściwe leczenie pod zupełnie złym kątem? Tak naprawdę problemów związanych z sytuacjami, które rodzą konflikt na poziomie pacjent – lekarz jest bardzo dużo. Nie w każdej sytuacji sprawę można rozwiązać polubownie, nie zawsze pacjent jest w stanie odzyskać to, co mu się należy. W takich sytuacjach przychodzimy w pełni z pomocą, będąc do Państwa dyspozycji na każdym etapie sprawy.

 

***

 

Walka z lekarzem

Naszymi pacjentami są osoby, które zostały w jakikolwiek sposób niewłaściwie potraktowane pod względem medycznym. Zawsze, gdy dochodzi do naruszenia praw, gdy operacja zostanie źle przeprowadzona lub gdy efekt końcowy nie jest taki, jakiego oczekiwał sam klient, pacjent może walczyć o swoje prawa, o powrót do normalności, o próbę naprawy tego, co zostało zniszczone lub uszkodzone. My doskonale wiemy, jak trudno jest dochodzić swoich praw. W przypadku pacjentów, którzy nie posiadają wiedzy, nie mają doświadczenia, a do tego działają pod wpływem emocji, wygrana w sądzie graniczy często z cudem. Tylko poprzez pomoc adwokacką, można sprawę wygrać i odzyskać to, co pacjentowi się należy. 

Jak przygotowujemy się do sprawy?

Jako kancelaria adwokacka działająca w zakresie prawa medycznego, jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów. Świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie, do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, a do tego dokładamy wszelkich starań, by każda prowadzona przez nas sprawa miała szczęśliwe zakończenie. 

Nasza praca opiera się przede wszystkim w początkowym etapie na wywiadzie z klientem, jak również i na bardzo dokładnej analizie dokumentacji medycznej. To właśnie na tej podstawie wyciągamy wnioski, obieramy odpowiednią linię obrony, prezentujemy argumenty, a do tego formułujemy wnioski dowodowe w procesie. Stawiamy na pełen profesjonalizm, zaangażowanie w każdą sprawę, jak również i działanie w oparciu o fachową wiedzę oraz doświadczenie. 

Gdzie reprezentujemy naszego klienta?

Na każdym etapie postępowania. Jeśli więc Państwo zdecydują się na naszą pomoc adwokacką, jesteśmy z Wami w pełni. Prowadzimy szereg spraw medycznych, występujemy przed sądami powszechnymi, przed Okręgowym rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej, przed rzecznikiem Praw Pacjenta i Wojewódzkimi Komisjami do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych. Reprezentujemy również naszych pacjentów przed prokuratorami. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient. Pomoc, wsparcie, doradztwo. Wszędzie tam, gdzie doszło do naruszenia prawa, jesteśmy my. Wiemy doskonale, jak istotne znaczenie ma dla pacjenta pomoc adwokata i wsparcie w jakże trudnym dla niego czasie. 

Jeśli więc i Państwo takiej osoby poszukujecie, nasz prawnik od spraw medycznych jest w pełni do Waszej dyspozycji. Nie ma dla nas spraw, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć. 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl