Prawnik medyczny Zielona Góra

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Zielonej Górze?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną i chciałabym zaoferować swoje usługi klientom z Zielonej Góry i okolic. Jako prawniczka medyczna, specjalizuję się w prawie medycznym i mogę pomóc w przypadkach związanych z błędami medycznymi, zaniedbaniami medycznymi i innymi problemami związanymi z opieką zdrowotną.

Moje usługi obejmują:

  1. Doradztwo i reprezentowanie w przypadkach błędów medycznych: Jeśli masz podejrzenie, że cierpisz z powodu błędu medycznego, pomogę Ci w ocenie sytuacji i skontaktowaniu się z odpowiednimi specjalistami medycznymi, a także zaoferuję wsparcie w dochodzeniu swoich praw.

  2. Reprezentowanie pacjentów w sprawach odszkodowawczych: Jeśli cierpisz z powodu błędów medycznych, zaniedbań lub niewłaściwej opieki medycznej, pomogę Ci w dochodzeniu swojego prawa do odszkodowania.

  3. Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia: Jeśli cierpisz z powodu błędu medycznego lub zaniedbań medycznych, mogę pomóc w uzyskaniu zadośćuczynienia za poniesione straty i cierpienia.

  4. Reprezentowanie w przypadkach związanych z nadużyciami w opiece zdrowotnej: Jeśli masz podejrzenie, że zostałeś ofiarą nadużyć w opiece zdrowotnej, pomogę Ci w ocenie sytuacji i podejmę działania w Twoim imieniu.

  5. Pomoc w sporządzaniu dokumentacji medycznej: Jeśli potrzebujesz pomocy w sporządzeniu dokumentacji medycznej, np. w celu uzyskania odszkodowania lub zadośćuczynienia, mogę Ci pomóc w zbieraniu i organizowaniu odpowiednich dokumentów.

Zapewniam swoim klientom pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach związanych z opieką zdrowotną, skontaktuj się ze mną, a chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu Twoich problemów.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl