Prawnik medyczny Zachodniopomorskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Zachodniopomorskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa zachodniopomorskiego i chciałabym przedstawić Państwu swoją ofertę pomocy prawnej w zakresie spraw związanych z ochroną zdrowia i medycyną.

W mojej praktyce zawodowej specjalizuję się w obsłudze prawniczej pacjentów, którzy doznali szkód na skutek błędów medycznych lub niewłaściwych decyzji podejmowanych przez personel medyczny. Pomagam również w dochodzeniu odszkodowań za błędy lekarskie oraz w przypadkach niesłusznego uszczerbku na zdrowiu.

W przypadku narażenia na szkodę w trakcie pobytu w szpitalu lub innej placówce medycznej, pomagam w uzyskaniu informacji dotyczących przyczyn i okoliczności wypadku oraz udzielam porad prawnych dotyczących postępowania z ubezpieczycielem czy szpitalem. Wspieram także pacjentów w negocjacjach z ubezpieczycielem lub przedstawicielem placówki medycznej, celem uzyskania jak najwyższego odszkodowania.

Mój zakres pomocy obejmuje również reprezentowanie pacjentów przed sądem. W razie potrzeby przygotowuję pozwu, wnioski o uzyskanie informacji czy opinii biegłych oraz udzielam pomocy w prowadzeniu sprawy sądowej.

Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie w dziedzinie prawa medycznego oraz szeroka wiedza na temat kwestii zdrowotnych pozwolą mi pomóc Państwu w rozwiązaniu trudnych problemów związanych z ochroną zdrowia. Zapewniam Państwa, że moja praca jest prowadzona z najwyższą starannością, a każdej sprawie poświęcam dużo uwagi i zaangażowania.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz w celu umówienia się na konsultację.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl