Prawnik medyczny Zachodniopomorskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Zachodniopomorskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa zachodniopomorskiego i chciałabym przedstawić Państwu swoją ofertę pomocy prawnej w zakresie spraw związanych z ochroną zdrowia i medycyną.

W mojej praktyce zawodowej specjalizuję się w obsłudze prawniczej pacjentów, którzy doznali szkód na skutek błędów medycznych lub niewłaściwych decyzji podejmowanych przez personel medyczny. Pomagam również w dochodzeniu odszkodowań za błędy lekarskie oraz w przypadkach niesłusznego uszczerbku na zdrowiu.

W przypadku narażenia na szkodę w trakcie pobytu w szpitalu lub innej placówce medycznej, pomagam w uzyskaniu informacji dotyczących przyczyn i okoliczności wypadku oraz udzielam porad prawnych dotyczących postępowania z ubezpieczycielem czy szpitalem. Wspieram także pacjentów w negocjacjach z ubezpieczycielem lub przedstawicielem placówki medycznej, celem uzyskania jak najwyższego odszkodowania.

Mój zakres pomocy obejmuje również reprezentowanie pacjentów przed sądem. W razie potrzeby przygotowuję pozwu, wnioski o uzyskanie informacji czy opinii biegłych oraz udzielam pomocy w prowadzeniu sprawy sądowej.

Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie w dziedzinie prawa medycznego oraz szeroka wiedza na temat kwestii zdrowotnych pozwolą mi pomóc Państwu w rozwiązaniu trudnych problemów związanych z ochroną zdrowia. Zapewniam Państwa, że moja praca jest prowadzona z najwyższą starannością, a każdej sprawie poświęcam dużo uwagi i zaangażowania.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz w celu umówienia się na konsultację.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.