Prawnik medyczny Zabrze

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Zabrzu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką specjalizującą się w prawie medycznym i oferuję moje usługi klientom z Zabrza oraz okolic. Jako prawniczka medyczna, zajmuję się sprawami związanymi z medycyną, takimi jak błędy lekarskie, zaniedbania medyczne, wypadki medyczne, a także problemy związane z ubezpieczeniami zdrowotnymi.

Moje doświadczenie i wiedza w dziedzinie prawa medycznego pozwalają mi pomóc klientom z Zabrza w skutecznym rozwiązaniu ich problemów prawnych. Zapewniam profesjonalne doradztwo i reprezentację w sprawach medycznych, zapewniając klientom ochronę ich praw i interesów.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przypadku błędu medycznego, wypadku medycznego lub zaniedbania medycznego, skontaktuj się ze mną. Pomożę Ci zrozumieć Twoje prawa i odpowiedzieć na pytania dotyczące Twojej sytuacji. Przygotuję dla Ciebie odpowiednią strategię i reprezentuję Cię w trudnych sytuacjach, które wymagają rozwiązania prawnego.

Moje usługi obejmują także doradztwo w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi. Pomagam klientom w negocjacjach z ubezpieczycielami, zapewniając ochronę ich praw i interesów. Przygotowuję dokumenty i reprezentuję klientów w negocjacjach, aby pomóc im uzyskać należne im świadczenia i odszkodowania.

Jako prawniczka medyczna z dużym doświadczeniem, zawsze stawiam na pierwszym miejscu potrzeby i interesy moich klientów. Zapewniam indywidualne podejście do każdej sprawy i dokładnie analizuję sytuację, aby wypracować najlepsze rozwiązanie. Działam szybko i skutecznie, aby pomóc klientom w osiągnięciu pozytywnego wyniku.

Zapraszam do kontaktu z moim biurem w celu umówienia się na konsultację i omówienia swojej sprawy. Jestem gotowa pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu prawnego związanego z medycyną.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl