Prawnik medyczny Włocławek

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi we Włocławku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką medyczną i chciałabym przedstawić moją ofertę dla klientów z Włocławka, którzy potrzebują wsparcia w kwestiach związanych z prawem medycznym.

Oferuję Państwu kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa medycznego, w tym w szczególności w zakresie prawa pacjenta, odpowiedzialności zawodowej lekarzy i innych pracowników medycznych, ubezpieczeń zdrowotnych oraz odszkodowań z tytułu szkód zdrowotnych.

Moja firma świadczy usługi prawnicze na najwyższym poziomie, zapewniając indywidualne podejście do każdej sprawy oraz doradztwo zgodnie z najnowszymi standardami prawa. Posiadam bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach związanych z prawem medycznym oraz szeroką wiedzę w zakresie medycyny, co pozwala mi lepiej zrozumieć Państwa sytuację.

Moja oferta obejmuje między innymi:

  • Wsparcie w kwestiach dotyczących prawa pacjenta, w tym uzyskanie dostępu do dokumentacji medycznej, zgłaszanie skarg i wniosków oraz dochodzenie roszczeń z tytułu naruszenia praw pacjenta,
  • Pomoc w sporządzaniu umów medycznych, w tym umów z lekarzem, placówką medyczną oraz umów o ubezpieczenie zdrowotne,
  • Doradztwo i reprezentowanie klientów w sprawach dotyczących odpowiedzialności zawodowej lekarzy i innych pracowników medycznych,
  • Pomoc w uzyskaniu odszkodowań z tytułu szkód zdrowotnych, w tym reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych oraz pozasądowych.

Zapewniam Państwu pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Jestem przekonana, że moje doświadczenie oraz wiedza pomogą Państwu w skutecznym rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z prawem medycznym.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie w celu omówienia szczegółów oferty.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl