Prawnik medyczny Warszawa

Prawo medyczne jest niezwykle trudne i skomplikowane. Wymaga dokładnego zapoznania się z dokumentacją, przeanalizowania całej sytuacji, spojrzenia na kwestię danego problemu od strony medycznej. Nie każdy adwokat może takie usługi pomocy świadczyć, gdyż trzeba w tym kierunku posiadać odpowiednią wiedzę, doświadczenie, praktykę, jak również i kwalifikacje. Jako kancelaria adwokacka świadczymy najwyższej jakości usługi, będąc w pełni do Państwa dyspozycji.

 

***

Kiedy warto zatrudnić naszą kancelarię?

Problemów związanych z medycyną od strony prawnej jest bardzo dużo. Każdego dnia pacjenci walczą o to, by odzyskać to, co do nich należy, by otrzymać zadośćuczynienie, konkretną rekompensatę, przeprosiny. Walka na poziomie pacjent – lekarz czy pacjent – szpital nie zawsze jest taka łatwa, jakby mogło się nam wydawać. Osoby ze świata medycyny walczą o swoje racje, pacjent o swoje. Konflikt taki nie zawsze można rozwiązać polubownie. Walka w sądzie bez pomocy adwokata dla pacjenta zazwyczaj kończy się niepowodzeniem, gdyż to lekarze dysponują pomocą adwokacką na najwyższym poziomie i są w stanie się w odpowiedni sposób wybronić.

Wychodzimy więc naprzeciw prawom pacjentów w pełni. Oferujemy pełną pomoc i wsparcie, świadczymy najwyższej jakości usługi i staramy się w pełni dochodzić praw, które naszym pacjentom się należą. Działamy zarówno w procesach karnych, jak również i cywilnych. Dążymy do odzyskania odszkodowania za błędy lekarskie czy za źle postawione diagnozy. W każdej sytuacji, w której pacjent czuje się pokrzywdzony, gdy operacja przebiegła niewłaściwie lub gdy narażono zdrowie lub życie pacjenta, jesteśmy w pełni do dyspozycji wszystkich odbiorców.

Prawo medyczne – walka o prawdę

Z usług naszej kancelarii korzystają pacjenci, którzy czują, że w związku z ich osobą doszło do naruszenia jakichkolwiek praw, a wykonana praca została zrobiona w sposób niewłaściwy. Naszymi klientami są bardzo często osoby korzystające z usług chirurgów plastycznych, ale również i pacjenci szpitali wobec których postawiono złą diagnozę, zastosowano niewłaściwe leczenie czy też potraktowano w niewłaściwy sposób. Każdy przypadek jest zupełnie inny i każdy wymaga indywidualnego podejścia. Jako kancelaria działamy na najwyższym poziomie, będąc w pełni do dyspozycji naszych odbiorców. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient poczuł się zaopiekowany i z naszą pomocą uzyskał to, na czym tylko mu zależy.

Doskonale wiemy, jak różne mogą być sytuacje, jeśli w grę wchodzi walka ze szpitalami, lekarzami czy innymi osobami z personelu medycznego. Nie pozostawiamy Państwa samych sobie. Nasz prawnik medyczny jest w pełni gotowy sprostać Państwa potrzebom, dążąc tym samym do uzyskania jak najlepszego efektu. Wiemy, iż każda ze spraw wymaga ogromu pracy, poświęcenia i działania, ale po to właśnie jesteśmy. Jeśli coś się Państwu należy, ze względu na źle wykonane działania pod względem medycznym, należy walczyć o prawdę, zadośćuczynienie i pomoc.

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl