Prawnik medyczny Warmińsko-Mazurskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Warmińsko-Mazurskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką medyczną z województwa warmińsko-mazurskiego i chciałabym zaoferować swoje usługi dla pacjentów potrzebujących wsparcia w sprawach prawnych związanych z medycyną.

Jako prawniczka medyczna, mam bogate doświadczenie w dziedzinie prawa zdrowotnego, w tym w przypadkach związanych z błędami medycznymi, odpowiedzialnością lekarzy, prawami pacjenta oraz ubezpieczeniami zdrowotnymi. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi na skuteczne reprezentowanie pacjentów w trudnych sytuacjach prawnych związanych z opieką zdrowotną.

Oferuję szeroki zakres usług, w tym:

  • Pomoc w negocjacjach z placówkami medycznymi oraz ubezpieczycielami zdrowotnymi,
  • Pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu błędów medycznych,
  • Pomoc w sporządzaniu dokumentacji medycznej i innych dokumentów prawnych,
  • Rekomendacje i konsultacje z lekarzami specjalistami i ekspertami w dziedzinie medycyny,
  • Rekomendacje do adwokatów specjalizujących się w innych dziedzinach prawa.

Jestem przekonana, że moje doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwolą na skuteczne rozwiązanie każdej sprawy prawnej związanej z medycyną. Jestem zawsze gotowa pomóc pacjentom i zapewnić im profesjonalne wsparcie i ochronę praw.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług. Wspólnie podejmiemy skuteczne działania w celu ochrony Państwa interesów prawnych w zakresie medycyny.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl