Prawnik medyczny Tychy

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Tychach?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem doświadczoną prawniczką medyczną z bogatym doświadczeniem w reprezentowaniu klientów w sprawach związanych z opieką zdrowotną i medycyną. Przygotowałam specjalną ofertę dla klientów z Tych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w dziedzinie prawa medycznego.

Moja oferta obejmuje kompleksową pomoc prawną w sprawach dotyczących błędów medycznych, naruszeń prawa pacjenta, szkód wyrządzonych przez personel medyczny, wypadków i urazów medycznych oraz w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi. Oferuję również pomoc w sporządzaniu dokumentacji medycznej, opiniowanie dokumentacji medycznej oraz reprezentowanie klientów przed organami administracyjnymi i sądami w sprawach związanych z prawem medycznym.

W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy i klienta. Przed podjęciem działań dokładnie analizuję sytuację, w której znajduje się mój klient, jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu jestem w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, które pozwolą osiągnąć zamierzony cel. Stawiam na transparentność i uczciwość, co pozwala klientom na pełną kontrolę nad przebiegiem sprawy i podejmowanymi decyzjami.

Jako prawniczka medyczna oferuję swoje usługi wszystkim osobom z Tych, które potrzebują pomocy prawnej w sprawach związanych z medycyną i prawem pacjenta. Gwarantuję profesjonalne podejście, pełną dyskrecję oraz terminowość działań. Zapewniam również atrakcyjne ceny i możliwość rozłożenia kosztów na raty.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na konsultację. Jesteśmy przekonani, że moje doświadczenie oraz wiedza pozwolą na osiągnięcie sukcesu w każdej sprawie.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.