Prawnik medyczny Toruń

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Toruniu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Witaj! Jesteś w miejscu, gdzie znajdziesz pomoc prawniczą w dziedzinie prawa medycznego. Jako prawniczka medyczna z Torunia oferuję kompleksową pomoc prawną w zakresie odszkodowań i zadośćuczynień za błędy medyczne oraz nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesów medycznych.

Moja praktyka zawodowa obejmuje między innymi reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi oraz przed organami administracji publicznej, jak również udzielanie porad prawnych w sprawach dotyczących prawa medycznego. Pomagam także w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień za szkody wynikające z błędów medycznych.

Moja specjalizacja obejmuje również sprawy z zakresu prawa farmaceutycznego i ubezpieczeń zdrowotnych. Świadczę również usługi prawne dla podmiotów medycznych, w tym dla szpitali, przychodni oraz gabinetów lekarskich.

Moja praca opiera się na zrozumieniu potrzeb klienta oraz na wypracowaniu najlepszego rozwiązania, które jest dostosowane do konkretnych okoliczności sprawy. Oferuję również konkurencyjne stawki, a moja praca jest prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w dziedzinie prawa medycznego, to zachęcam do skorzystania z moich usług. Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością udzielę Ci fachowej porady i pomogę rozwiązać Twój problem.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl