Prawnik medyczny Toruń

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Toruniu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Witaj! Jesteś w miejscu, gdzie znajdziesz pomoc prawniczą w dziedzinie prawa medycznego. Jako prawniczka medyczna z Torunia oferuję kompleksową pomoc prawną w zakresie odszkodowań i zadośćuczynień za błędy medyczne oraz nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesów medycznych.

Moja praktyka zawodowa obejmuje między innymi reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi oraz przed organami administracji publicznej, jak również udzielanie porad prawnych w sprawach dotyczących prawa medycznego. Pomagam także w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień za szkody wynikające z błędów medycznych.

Moja specjalizacja obejmuje również sprawy z zakresu prawa farmaceutycznego i ubezpieczeń zdrowotnych. Świadczę również usługi prawne dla podmiotów medycznych, w tym dla szpitali, przychodni oraz gabinetów lekarskich.

Moja praca opiera się na zrozumieniu potrzeb klienta oraz na wypracowaniu najlepszego rozwiązania, które jest dostosowane do konkretnych okoliczności sprawy. Oferuję również konkurencyjne stawki, a moja praca jest prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w dziedzinie prawa medycznego, to zachęcam do skorzystania z moich usług. Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością udzielę Ci fachowej porady i pomogę rozwiązać Twój problem.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.