Prawnik medyczny Rybnik

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Rybniku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną i chętnie pomogę klientom z Rybnika w rozwiązaniu problemów prawnych związanych z opieką zdrowotną. Moja oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym:

  1. Doradztwo w zakresie prawa medycznego – Udzielam porad dotyczących kwestii prawnych związanych z opieką zdrowotną, w tym praw pacjenta, odpowiedzialności lekarza, procedur medycznych i ubezpieczeń zdrowotnych.

  2. Reprezentacja klientów w sporach związanych z opieką zdrowotną – Pomagam klientom w dochodzeniu swoich praw w przypadkach narażenia na szkody zdrowotne, błędów medycznych, zaniedbań, opóźnień w diagnozowaniu i leczeniu oraz problemów związanych z odszkodowaniami.

  3. Pomoc w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi – Pomagam klientom w uzyskaniu odszkodowań z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego oraz reprezentuję ich w przypadkach odmowy wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela.

  4. Reprezentacja klientów w sprawach sądowych – Oferuję reprezentację klientów w sądowych sporach dotyczących kwestii związanych z opieką zdrowotną, w tym procesów o odszkodowanie, procesów cywilnych i karnych.

  5. Doradztwo w zakresie prawa pracy medycznej – Pomagam pracownikom medycznym w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z zatrudnieniem, w tym kwestii umów o pracę, wynagrodzeń, urlopów i zwolnień.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach prawnych związanych z opieką zdrowotną, skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl