Prawnik medyczny Ruda Śląska

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Rudzie Śląskiej?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Klienci z Rudy Śląskiej,

Jestem prawniczką medyczną, specjalizującą się w dziedzinie prawa medycznego i farmaceutycznego. Moim celem jest zapewnienie Państwu wsparcia i ochrony prawnej w zakresie związanych z ochroną zdrowia kwestii prawnych.

Jeśli zmagają się Państwo z jakimkolwiek problemem związanym z opieką zdrowotną, jestem gotowa służyć swoją pomocą. Moja specjalność obejmuje m.in. przypadki związane z błędami medycznymi, naruszeniami prawa pacjenta, problemami z ubezpieczeniami zdrowotnymi, jak również problemy związane z lekami, suplementami diety i kosmetykami.

Jako prawniczka medyczna oferuję Państwu usługi w zakresie porad prawnych, reprezentacji przed sądami i organami administracyjnymi oraz negocjacji umów. Moje podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdej sprawy i skupieniu się na potrzebach klienta.

Zapewniam, że podejmę wszelkie działania, aby ochronić Państwa interesy i prawa. Będę monitorować cały proces, aby zapewnić, że jest on prowadzony w sposób skuteczny i efektywny. Jestem gotowa służyć Państwu radą, odpowiedziami na pytania, a także wskazywać możliwe rozwiązania, które będą dla Państwa korzystne. Zapewniam pełną dyskrecję i poufność w każdej sprawie, jaką Państwo mi powierzycie.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z moich usług, aby zapewnić sobie najlepszą ochronę prawna w dziedzinie prawa medycznego i farmaceutycznego.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl