Prawnik medyczny Ruda Śląska

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Rudzie Śląskiej?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Szanowni Klienci z Rudy Śląskiej,

Jestem prawniczką medyczną, specjalizującą się w dziedzinie prawa medycznego i farmaceutycznego. Moim celem jest zapewnienie Państwu wsparcia i ochrony prawnej w zakresie związanych z ochroną zdrowia kwestii prawnych.

Jeśli zmagają się Państwo z jakimkolwiek problemem związanym z opieką zdrowotną, jestem gotowa służyć swoją pomocą. Moja specjalność obejmuje m.in. przypadki związane z błędami medycznymi, naruszeniami prawa pacjenta, problemami z ubezpieczeniami zdrowotnymi, jak również problemy związane z lekami, suplementami diety i kosmetykami.

Jako prawniczka medyczna oferuję Państwu usługi w zakresie porad prawnych, reprezentacji przed sądami i organami administracyjnymi oraz negocjacji umów. Moje podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdej sprawy i skupieniu się na potrzebach klienta.

Zapewniam, że podejmę wszelkie działania, aby ochronić Państwa interesy i prawa. Będę monitorować cały proces, aby zapewnić, że jest on prowadzony w sposób skuteczny i efektywny. Jestem gotowa służyć Państwu radą, odpowiedziami na pytania, a także wskazywać możliwe rozwiązania, które będą dla Państwa korzystne. Zapewniam pełną dyskrecję i poufność w każdej sprawie, jaką Państwo mi powierzycie.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z moich usług, aby zapewnić sobie najlepszą ochronę prawna w dziedzinie prawa medycznego i farmaceutycznego.

 

 

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.