Prawnik medyczny Radom

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Radomiu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Witaj,

Jestem prawniczką medyczną z Radomia i chciałabym przedstawić Ci moją ofertę usług prawnych z zakresu medycyny.

Jeśli szukasz wsparcia w kwestiach związanych z prawem medycznym, to jestem dla Ciebie. Moje doświadczenie w pracy z pacjentami i medykami daje mi unikalną perspektywę na rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się w trakcie leczenia.

Oferuję kompleksową obsługę prawną w sprawach związanych z medycyną, w tym: odszkodowania za błędy medyczne, sporządzanie dokumentacji medycznej, reprezentowanie pacjentów przed sądami i organami administracyjnymi oraz porady prawne związane z leczeniem.

Moje usługi skierowane są zarówno do pacjentów, jak i do lekarzy i innych pracowników medycznych. Współpracuję również z placówkami medycznymi, pomagając w przestrzeganiu prawa i zapobieganiu konfliktom z pacjentami.

Jako prawniczka medyczna, moim celem jest zapewnienie Ci pełnego wsparcia prawnego w czasie leczenia. Wierzę, że każdy pacjent ma prawo do rzetelnej i uczciwej opieki medycznej, dlatego moje usługi są skierowane na ochronę Twoich interesów i praw.

Zapraszam do kontaktu ze mną w celu uzyskania więcej informacji o mojej ofercie usług prawnych. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i doradzę Ci, jakie kroki warto podjąć w Twojej sytuacji.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl