Prawnik medyczny Opolskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Opolskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa opolskiego i chciałabym zaoferować swoje usługi pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w zakresie prawa medycznego. Jako specjalistka w dziedzinie prawa medycznego i odszkodowań, mogę pomóc w przypadkach związanych z błędami medycznymi, wypadkami medycznymi, nieprawidłową opieką zdrowotną i innymi podobnymi sytuacjami.

Moje usługi obejmują poradnictwo prawnicze, reprezentację w sądzie i negocjacje z ubezpieczycielami. Działam na rzecz pacjentów i ich praw, pomagając uzyskać należne im odszkodowania i zadośćuczynienia za szkody poniesione w wyniku działań medycznych.

W przypadku błędów medycznych, oferuję wsparcie w postępowaniach odszkodowawczych i reprezentację przed organami ścigania. Pomagam w uzyskaniu ekspertyz medycznych oraz dokumentacji medycznej potrzebnej do wniesienia skutecznych roszczeń.

Jako prawniczka medyczna, oferuję również wsparcie w zakresie prawa pacjenta, takie jak reprezentacja w postępowaniach przed Urzędem Ochrony Danych Osobowych, dotyczących prawa do prywatności i ochrony danych osobowych. Pomagam również w sprawach dotyczących odmowy udzielenia informacji przez placówki medyczne.

Zapewniam moim klientom profesjonalną i indywidualną obsługę, zawsze dążąc do jak najlepszego wyniku i ochrony ich interesów. Współpracuję z renomowanymi ekspertami medycznymi oraz specjalistami z zakresu ubezpieczeń, co pozwala mi na kompleksową i skuteczną pomoc w sprawach medycznych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie prawa medycznego, zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem do Twojej dyspozycji i gotowa pomóc w każdej sprawie związanej z prawem medycznym.

 
 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.