Prawnik medyczny Opolskie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Opolskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa opolskiego i chciałabym zaoferować swoje usługi pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w zakresie prawa medycznego. Jako specjalistka w dziedzinie prawa medycznego i odszkodowań, mogę pomóc w przypadkach związanych z błędami medycznymi, wypadkami medycznymi, nieprawidłową opieką zdrowotną i innymi podobnymi sytuacjami.

Moje usługi obejmują poradnictwo prawnicze, reprezentację w sądzie i negocjacje z ubezpieczycielami. Działam na rzecz pacjentów i ich praw, pomagając uzyskać należne im odszkodowania i zadośćuczynienia za szkody poniesione w wyniku działań medycznych.

W przypadku błędów medycznych, oferuję wsparcie w postępowaniach odszkodowawczych i reprezentację przed organami ścigania. Pomagam w uzyskaniu ekspertyz medycznych oraz dokumentacji medycznej potrzebnej do wniesienia skutecznych roszczeń.

Jako prawniczka medyczna, oferuję również wsparcie w zakresie prawa pacjenta, takie jak reprezentacja w postępowaniach przed Urzędem Ochrony Danych Osobowych, dotyczących prawa do prywatności i ochrony danych osobowych. Pomagam również w sprawach dotyczących odmowy udzielenia informacji przez placówki medyczne.

Zapewniam moim klientom profesjonalną i indywidualną obsługę, zawsze dążąc do jak najlepszego wyniku i ochrony ich interesów. Współpracuję z renomowanymi ekspertami medycznymi oraz specjalistami z zakresu ubezpieczeń, co pozwala mi na kompleksową i skuteczną pomoc w sprawach medycznych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie prawa medycznego, zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem do Twojej dyspozycji i gotowa pomóc w każdej sprawie związanej z prawem medycznym.

 
 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl