Prawnik medyczny Opole

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Opolu?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z doświadczeniem w dziedzinie prawa medycznego oraz odszkodowań zdrowotnych. Z przyjemnością oferuję swoje usługi klientom z Opola, którzy potrzebują wsparcia prawnego w przypadku niesłusznych działań medycznych lub wypadków związanych z ich zdrowiem.

Jako prawniczka medyczna, świadczę kompleksowe usługi prawnicze, które obejmują reprezentowanie klientów przed sądem oraz negocjowanie z ubezpieczycielami w celu uzyskania odszkodowania za poniesione straty związane z ich zdrowiem. Współpracuję z ekspertami medycznymi, którzy pomagają mi w analizie przypadków i wskazywaniu odpowiedzialnych za szkodę.

Moje usługi obejmują:

  1. Porady prawne dotyczące spraw medycznych: udzielam porad i wyjaśnień na temat kwestii prawnych związanych z odszkodowaniami zdrowotnymi, zdarzeniami medycznymi oraz procedurami sądowymi.

  2. Reprezentowanie klientów przed sądem: reprezentuję klientów przed sądem i pomagam im uzyskać należne odszkodowanie za straty wynikłe z błędów medycznych, wypadków oraz innych zdarzeń związanych ze zdrowiem.

  3. Negocjacje z ubezpieczycielami: pomagam klientom w negocjacjach z ubezpieczycielami w celu uzyskania należnego odszkodowania za szkodę wynikłą z zdarzeń medycznych lub wypadków.

Zapewniam indywidualne podejście do każdej sprawy oraz wysoką jakość usług prawnych. Oferuję również bezpłatną konsultację oraz elastyczne podejście do ustalania opłat za moje usługi.

Jeśli szukasz prawniczki medycznej, która pomoże Ci uzyskać należne odszkodowanie za straty związane z Twoim zdrowiem, zapraszam do skorzystania z moich usług. Jestem do Twojej dyspozycji i gotowa pomóc w każdej sprawie.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.