Prawnik medyczny Mazowieckie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Mazowieckiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem prawniczką medyczną z województwa mazowieckiego i chciałabym zaoferować moje usługi dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy prawnej w związku z leczeniem, diagnozą lub szkodami wynikającymi z opieki medycznej.

Moje doświadczenie i wiedza z zakresu prawa medycznego pozwalają mi na zapewnienie kompleksowej pomocy pacjentom, którzy czują się zagubieni w gąszczu przepisów i procedur. Mogę pomóc w zakresie negocjacji z placówkami medycznymi, zabezpieczenia dokumentacji medycznej, ustalania odpowiedzialności za błędy medyczne oraz dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Jeśli jesteś pacjentem, który doświadczył szkody w wyniku błędu medycznego, zaoferuję Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu dochodzenia odszkodowania. Pomogę Ci zebrać niezbędną dokumentację medyczną, skontaktować się z placówkami medycznymi oraz reprezentować Cię przed ubezpieczycielami lub sądami.

Jestem również otwarta na współpracę z placówkami medycznymi, którzy chcą zapewnić swoim pacjentom najlepszą opiekę, zarówno pod względem medycznym, jak i prawnym. Mogę pomóc w zakresie analizy umów, szkoleń dla personelu medycznego oraz tworzenia polityk zarządzania ryzykiem.

Moja oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów, którzy potrzebują wsparcia prawnego w związku z leczeniem lub szkodami medycznymi. Zapewniam profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy oraz pełną dyskrecję i zaangażowanie w działaniu.

Zapraszam do kontaktu ze mną w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat mojej oferty. Jestem gotowa odpowiedzieć na każde pytanie i pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu prawno-medycznego.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.