Prawnik medyczny Małopolska

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Małopolsce?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Jestem doświadczoną prawniczką medyczną z Małopolski i chętnie pomogę pacjentom w przypadkach związanych z błędami medycznymi. Zapewniam kompleksową i profesjonalną pomoc w zakresie prawa medycznego, od wyjaśnienia praw pacjenta po reprezentowanie klientów w sporach z lekarzami, placówkami medycznymi i ubezpieczycielami.

Oferuję konsultacje, podczas których omówię Państwa sytuację i przedstawię możliwe scenariusze postępowania. Jeśli uznają Państwo, że chcą skorzystać z moich usług, będę działać w pełni zmotywowana, aby uzyskać dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązanie.

Pomogę Państwu w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne, reprezentując Państwa interesy w kontaktach z placówkami medycznymi, ubezpieczycielami oraz organami administracji państwowej. Będę również monitorować proces leczenia i doradzać, co zrobić, gdy pojawią się nieprawidłowości.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w negocjacjach lub sporze z lekarzami lub placówkami medycznymi, zapewniam skuteczną i profesjonalną reprezentację. Będę działać w sposób, który pozwoli na szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu, a jednocześnie zapewni Państwu pełne zrozumienie procesu.

Wierzę, że każdy pacjent zasługuje na najwyższą jakość opieki medycznej i dlatego angażuję się w sprawy dotyczące błędów medycznych. Chcę pomóc Państwu uzyskać sprawiedliwość i zadośćuczynienie za błąd popełniony przez personel medyczny. Zapraszam do skorzystania z moich usług i skontaktowania się ze mną, jeśli potrzebują Państwo pomocy w przypadku błędów medycznych.

 

 

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.