Prawnik medyczny Lublin

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Lublinie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Lublina i chciałabym zaoferować moją pomoc wszystkim pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w kwestiach prawnych związanych z opieką zdrowotną.

Jako prawniczka medyczna, specjalizuję się w rozwiązywaniu spraw związanych z błędami medycznymi, nieprawidłowościami w leczeniu, a także w przypadkach naruszenia praw pacjenta. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi pomóc w uzyskaniu odszkodowań oraz zadośćuczynień za szkody poniesione w wyniku błędów medycznych.

Moje usługi obejmują również doradztwo prawnicze w zakresie planowania opieki zdrowotnej oraz pomocy w uzyskaniu prawa do leczenia w trybie refundacji ze środków publicznych.

Jestem świadoma, że sytuacje związane z opieką zdrowotną mogą być dla pacjentów bardzo stresujące i niepokojące. Dlatego stawiam na indywidualne podejście do każdego przypadku i dokładne zapoznanie się z potrzebami i oczekiwaniami moich klientów.

Jako prawniczka medyczna, jestem przekonana, że każdy pacjent ma prawo do godnej opieki zdrowotnej i otrzymania odpowiedniego odszkodowania w przypadku poniesionych szkód. Dlatego chętnie pomogę każdemu, kto potrzebuje wsparcia prawniczego w związku z opieką zdrowotną.

Zapraszam do kontaktu ze mną w celu uzyskania konsultacji. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przedstawię szczegółową ofertę moich usług.

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl