Prawnik medyczny Łódzkie

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Łódzkiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką medyczną z województwa łódzkiego i chciałabym zaproponować swoją pomoc pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w kwestiach prawnych związanych z opieką zdrowotną.

Mój zakres usług obejmuje między innymi:

  1. Pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych – w przypadku błędów medycznych, zaniedbań czy innych naruszeń prawa pacjenta. Współpracuję z doświadczonymi biegłymi lekarzami, którzy pomagają mi w ustaleniu odpowiedzialności za szkody poniesione przez pacjenta.

  2. Doradztwo w zakresie prawa medycznego – w przypadku konieczności interpretacji przepisów lub wyjaśnienia kwestii związanych z prawami pacjenta. Pomagam w rozwiązywaniu problemów związanych z zakładaniem dokumentacji medycznej, zgodnością z przepisami czy negocjacjami z ubezpieczycielami.

  3. Reprezentowanie pacjentów w postępowaniach sądowych – w przypadku konieczności przeprowadzenia sporu sądowego w celu uzyskania odszkodowania lub zadośćuczynienia. Współpracuję z doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną.

  4. Pomoc w sporządzaniu dokumentów medycznych – takich jak pełnomocnictwa czy wnioski o udostępnienie dokumentacji medycznej. Oferuję również pomoc w zakresie wyjaśnienia treści dokumentów medycznych i ich interpretacji.

Gwarantuję profesjonalizm, doświadczenie i pełne zaangażowanie w każdej sprawie. Moją misją jest zapewnienie Państwu jak najlepszej pomocy w kwestiach związanych z prawami pacjenta i ochroną zdrowia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl