Prawnik medyczny Gorzów Wielkopolski

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Gorzowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną prawniczką medyczną z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu pacjentów w sporach medycznych. Chciałabym zaoferować swoje usługi dla klientów z Gorzowa i okolic, którzy potrzebują pomocy prawnej w związku z problemami zdrowotnymi.

Moje usługi obejmują reprezentację klientów w sprawach medycznych, takich jak błędy medyczne, zaniedbania lekarskie, a także wykrywanie i reprezentowanie ofiar przestępstw medycznych. Zajmuję się także dochodzeniem roszczeń z tytułu szkód osobowych, takich jak urazy ciała, choroby zawodowe i inne.

Jako prawniczka medyczna, moim celem jest zapewnienie klientom najlepszej możliwej pomocy prawnej i osiągnięcia dla nich jak najlepszych wyników w ich sprawach. Dlatego też, w przypadku każdej sprawy, szczegółowo analizuję sytuację, przeprowadzam dokładne badania i wykorzystuję moje doświadczenie i wiedzę, aby pomóc klientom osiągnąć ich cele.

Współpracuję z zespołem specjalistów, takich jak eksperci medyczni i prawnicy z różnych dziedzin, aby zapewnić kompleksowe podejście do każdej sprawy i pomóc klientom w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

Moje usługi są dostępne dla wszystkich klientów z Gorzowa i okolic, którzy potrzebują pomocy prawnej w sprawach medycznych. Z przyjemnością udzielę porad i informacji na temat naszych usług, a także pomogę w ustaleniu dalszych kroków.

Zapraszam do kontaktu z moim biurem w celu umówienia spotkania konsultacyjnego. Jestem dostępna, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc klientom w osiągnięciu jak najlepszych wyników w ich sprawach medycznych.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl