Prawnik medyczny Gliwice

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Gliwicach?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z wieloletnim doświadczeniem i z przyjemnością oferuję swoje usługi klientom z Gliwic i okolic. Zajmuję się szerokim zakresem spraw z zakresu prawa medycznego i zawsze stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy.

Pomagam w różnego rodzaju sprawach medycznych, takich jak sporządzanie dokumentacji medycznej, doradztwo w sprawach dotyczących odpowiedzialności medycznej, pomoc w dochodzeniu odszkodowań z tytułu błędów medycznych, pomoc w sprawach związanych z prawami pacjenta oraz reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi.

W przypadku sporządzania dokumentacji medycznej, pomagam w przeprowadzeniu kompleksowej analizy dokumentów, w tym historii chorób, wyników badań, zaleceń lekarzy, itp. Opracowuję również pełne i precyzyjne dokumenty, które pomagają zapobiec nieporozumieniom między pacjentem a lekarzem.

W przypadku doradztwa w sprawach dotyczących odpowiedzialności medycznej, pomagam w ustaleniu odpowiedzialności lekarza lub innych pracowników służby zdrowia za błędy medyczne. W takich przypadkach pomagam również w dochodzeniu odszkodowań z tytułu poniesionej szkody.

Pomoc w sprawach związanych z prawami pacjenta to również część mojej oferty. Pomagam w analizie sytuacji pacjenta i zapewnieniu, że jego prawa są przestrzegane przez lekarza lub innych pracowników służby zdrowia.

Jako prawniczka medyczna, jestem również gotowa reprezentować klientów przed sądami i organami administracyjnymi w sprawach medycznych. Działam szybko i skutecznie, aby zapewnić moim klientom najlepsze rozwiązania prawne.

Zapewniam pełną dyskrecję, zaangażowanie i rzetelność w mojej pracy. Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl