Prawnik medyczny Chorzów

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Chorzowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Szanowni Państwo,

Jestem prawniczką specjalizującą się w prawie medycznym i chętnie oferuję swoje usługi klientom z Chorzowa oraz okolic. Oferuję pomoc w zakresie spraw związanych z błędami medycznymi, odszkodowaniami za szkody zdrowotne, ubezpieczeniami zdrowotnymi oraz innymi kwestiami związanymi z prawem medycznym.

W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta, z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań. Zawsze dokładnie analizuję każdą sprawę i działam w sposób skuteczny, aby osiągnąć jak najlepszy wynik dla mojego klienta.

W zakres moich usług wchodzi między innymi:

  • Doradztwo prawne w zakresie prawa medycznego
  • Reprezentowanie klienta w sprawach związanych z błędami medycznymi
  • Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za szkody zdrowotne
  • Pomoc w uzyskaniu rekompensaty z ubezpieczenia zdrowotnego
  • Pomoc w sprawach związanych z nieprawidłowym leczeniem
  • Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za krzywdę moralną

Posiadam szeroką wiedzę z zakresu prawa medycznego oraz doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach odszkodowawczych i związanych z błędami medycznymi. Pracuję z pasją i zaangażowaniem, aby pomóc moim klientom uzyskać jak najlepsze wyniki.

Zapraszam do kontaktu ze mną w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat moich usług oraz porozmawiania o Państwa potrzebach i oczekiwaniach. Z przyjemnością pomogę w rozwiązaniu Państwa problemów związanych z prawem medycznym.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.