Prawnik medyczny Bydgoszcz

Poszukujesz niezawodnego prawnika zajmującego się błędami medycznymi w Bydgoszczy?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem prawniczką medyczną z Bydgoszczy i chciałabym oferować swoją pomoc wszystkim pacjentom, którzy potrzebują wsparcia prawnego w związku z ich opieką medyczną.

Moje usługi obejmują szeroki zakres działań, w tym:

  1. Porady prawne – Pomagam pacjentom zrozumieć ich prawa w związku z opieką medyczną, wyjaśniam procedury i udzielam porad dotyczących różnych kwestii prawnych.

  2. Reklamacje i skargi – Pomagam pacjentom w przygotowaniu reklamacji i skarg dotyczących opieki medycznej. Wspieram ich w kontakcie z placówkami medycznymi, instytucjami odpowiedzialnymi za ochronę praw pacjenta oraz radami lekarskimi.

  3. Sądy – Reprezentuję pacjentów w sprawach sądowych związanych z opieką medyczną. Pomagam w prowadzeniu procesów cywilnych oraz w kwestiach związanych z odpowiedzialnością karnej personelu medycznego.

  4. Ustalenie odpowiedzialności – Pomagam pacjentom w ustaleniu odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez placówki medyczne lub personel medyczny.

Moja praca opiera się na wysokiej jakości usługach prawnych, które są skrojone na miarę potrzeb pacjentów. Działam z pełnym zrozumieniem dla trudności, jakie często pojawiają się w związku z opieką medyczną i jestem gotowa pomóc w każdej sytuacji.

Zapewniam pełną dyskrecję i poufność w każdej kwestii, która jest mi powierzana.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawniczej związanej z opieką medyczną, skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę w rozwiązaniu problemów.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl