Adwokat do spraw błędów medycznych Zachodniopomorskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Zachodniopomorskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych, świadczącą swoje usługi dla klientów z województwa zachodniopomorskiego. Chciałabym Państwu zaproponować moją pomoc w przypadku, gdy padli Państwo ofiarą błędu medycznego.

Moja praca polega na zapewnieniu profesjonalnej pomocy w zakresie dochodzenia odszkodowań za poniesione szkody w wyniku błędu medycznego. Współpracuję z najlepszymi ekspertami medycznymi i prawnymi, aby zapewnić klientom najlepsze wsparcie na każdym etapie postępowania.

Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu prawa oraz medycyny, jestem w stanie skutecznie reprezentować klientów w trudnych i skomplikowanych sprawach związanych z błędami medycznymi. Zapewniam pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy.

W ramach moich usług proponuję:

  • Analizę dokumentacji medycznej w celu ustalenia odpowiedzialności za błąd medyczny
  • Współpracę z ekspertami medycznymi i prawnymi w celu zebrania niezbędnych dowodów
  • Reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi
  • Doradztwo w zakresie otrzymania odszkodowania za poniesione szkody

Jestem przekonana, że dzięki mojej pomocy będziecie Państwo w stanie odzyskać należne odszkodowanie za poniesione szkody. Zapewniam profesjonalizm, skuteczność oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na konsultację, która pozwoli na dokładną analizę sprawy oraz przedstawienie Państwu możliwych działań.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl