Adwokat do spraw błędów medycznych Wielkopolska

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Wielkopolsce?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych, świadczącą usługi dla klientów z województwa wielkopolskiego.

W mojej pracy stawiam na profesjonalizm, skrupulatność oraz zaangażowanie w każdej sprawie, którą podejmuję. Wiem, jak ważna jest każda sprawa dotycząca zdrowia i życia człowieka, dlatego też traktuję każdego klienta indywidualnie i z najwyższą troską.

Moja oferta obejmuje kompleksową pomoc prawną w sprawach błędów medycznych, w tym:

  • Analizę dokumentacji medycznej i ustalenie odpowiedzialności lekarza lub innych pracowników medycznych za powstałe szkody,
  • Współpracę z biegłymi lekarzami i ekspertami w celu ustalenia stanu faktycznego,
  • Pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za poniesione szkody, w tym odszkodowania, renty, zadośćuczynienia moralnego itp.,
  • Reprezentowanie klienta przed sądem oraz instytucjami medycznymi.

Zapewniam pełną poufność oraz dbałość o każdy szczegół sprawy, co pozwala osiągnąć pozytywny wynik dla klienta. W mojej pracy korzystam z najnowszych narzędzi i technologii, co przyspiesza procesy i ułatwia przeprowadzenie analizy dokumentacji medycznej.

Zachęcam do kontaktu z moim biurem, aby omówić szczegóły Państwa sprawy oraz ustalić harmonogram działań. Gwarantuję szybką reakcję i pełne zaangażowanie w każdej sprawie.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl