Adwokat do spraw błędów medycznych Warszawa

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Warszawie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Miałem z Panią konsultację. Dużo Pani mi wyjaśniła, bardzo wyraźnie. I co najważniejsze to zniknął mi stres w mojej sprawie. Nie współpracowałem więcej, ale na pewno przy kolejnej potrzebie będę kontaktować się:)
Oles Arkushyn
Opinia pochodzi z Google
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Jurek Wiktor
Opinia pochodzi z Google
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Anna Dąbrowska
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
Lukasz Garbat
Opinia pochodzi z Google
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Beauty Thermal
Opinia pochodzi z Google
Pani mecenas super zajęła się moją sprawą rodzinną. Polecam.
Piotr Nowak
Opinia pochodzi z Google
Adwokat godny polecenia, profesjonalny, szybki i przejęty sprawą. I co najważniejsze skuteczny.
Michal Fuczak
Opinia pochodzi z Google
Polecam Panią Mecenas Karolinę Seidel, wiedza i profesjonalizm nie do przebicia.
Monika Zygmunciak
Opinia pochodzi z Google

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych, działającą w Warszawie. Zdaję sobie sprawę, że błędy popełnione przez pracowników służby zdrowia mogą mieć poważne i trwałe skutki dla pacjentów i ich rodzin, dlatego oferuję kompleksową pomoc prawną w tym zakresie.

Moje doświadczenie pozwala mi na skuteczne reprezentowanie klientów w sprawach dotyczących błędów medycznych, w tym:

  • błędów diagnostycznych,
  • błędów terapeutycznych,
  • błędów chirurgicznych,
  • błędów związanych z lekami,
  • błędów związanych z naruszeniem prawa pacjenta do informacji o stanie zdrowia.

Współpracuję z doświadczonymi ekspertami z dziedziny medycyny, którzy pomagają mi w analizie sprawy i udzielają niezbędnych porad. Moja praca polega na przygotowaniu kompleksowej dokumentacji i reprezentowaniu klienta w trakcie procesu sądowego.

Wierzę, że każdy pacjent ma prawo do właściwej opieki medycznej, a w przypadku popełnienia błędu, do uzyskania adekwatnego odszkodowania. Dlatego oferuję swoją pomoc w uzyskaniu sprawiedliwego zadośćuczynienia i odszkodowania za poniesione straty.

Jeśli szukają Państwo adwokata specjalizującego się w sprawach błędów medycznych, zapraszam do kontaktu. Gwarantuję pełną dyskrecję, indywidualne podejście do każdej sprawy oraz skuteczną pomoc prawną.

 

 

Kontakt

Porozmawiajmy, jak mogę
pomóc w Twojej sprawie.