Adwokat do spraw błędów medycznych Świętokrzyskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Świętokrzyskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych. Chciałabym zaoferować swoje usługi klientom z województwa świętokrzyskiego, którzy doświadczyli nieprawidłowości w trakcie leczenia.

W mojej pracy kładę nacisk na kompleksowe podejście do sprawy oraz indywidualne podejście do klienta. Szczególną uwagę zwracam na skrupulatną analizę dokumentacji medycznej, aby ustalić, czy doszło do błędu medycznego, a jeśli tak, to jakie były jego konsekwencje dla pacjenta. Pracuję z zespołem ekspertów medycznych, którzy pomagają mi w ocenie zaistniałych okoliczności.

Moje usługi obejmują reprezentowanie klienta w procesie odszkodowawczym, negocjacje z ubezpieczycielem oraz przedstawienie sprawy przed sądem. Zawsze dążę do jak najszybszego i korzystnego rozwiązania dla klienta.

Jestem gotowa podjąć się różnego rodzaju spraw związanych z błędami medycznymi, takimi jak: zaniedbania lekarskie, błędy w diagnostyce, nieprawidłowości w trakcie operacji oraz nieprawidłowości związane z porodem.

Cenę moich usług ustalam indywidualnie z każdym klientem, biorąc pod uwagę złożoność sprawy oraz potrzeby klienta. Dla Państwa wygody jestem otwarta na spotkania zarówno w moim biurze, jak i poza nim.

Jeśli szukają Państwo doświadczonej adwokatki, która pomoże w rozwiązaniu problemu związanego z błędem medycznym, zapraszam do kontaktu. Jestem do Państwa dyspozycji i gotowa służyć swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl