Adwokat do spraw błędów medycznych Pomorskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Pomorskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Z przyjemnością przedstawiam swoją ofertę usług adwokackich w dziedzinie błędów medycznych dla klientów z województwa pomorskiego.

Jako doświadczona adwokatka z wieloletnim stażem i specjalizacją w zakresie prawa medycznego, oferuję Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w przypadkach związanych z błędami medycznymi.

Moje usługi obejmują m.in.:

  • Analizę dokumentacji medycznej oraz doradztwo w kwestii dalszych działań
  • Pomoc w ustaleniu odpowiedzialności medycznej oraz dochodzenie roszczeń
  • Negocjacje z ubezpieczycielami i instytucjami medycznymi
  • Reprezentację przed sądem i w innych organach

Z mojej strony zapewniam pełne zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie sprawy. W przypadku błędu medycznego czas jest bardzo ważny, dlatego oferuję szybką i skuteczną reakcję na zgłoszone problemy oraz ciągłe monitorowanie postępowania.

Moje doświadczenie w pracy nad podobnymi sprawami, pozwala mi na precyzyjne określenie szans na sukces oraz dopasowanie strategii do indywidualnych potrzeb klienta.

Jestem przekonana, że dzięki mojej pomocy będziecie Państwo mogli skutecznie dochodzić swoich praw oraz otrzymać należne odszkodowanie w przypadku błędów medycznych.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na konsultację, która pozwoli mi na bliższe poznanie Państwa sprawy oraz zaprezentowanie szczegółowej oferty.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl