Adwokat do spraw błędów medycznych Podlaskie

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Podlaskiem?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych, a moją misją jest uzyskanie sprawiedliwości dla klientów, którzy ucierpieli z powodu zaniedbań ze strony personelu medycznego.

Działam na terenie województwa podlaskiego i chętnie podejmę się reprezentowania Państwa w przypadku błędów medycznych, które spotkały Państwa lub Państwa bliskich. Moje doświadczenie i wiedza pozwalają mi skutecznie prowadzić sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę z tytułu uszczerbku na zdrowiu, a także przeciwdziałać skutkom nieumyślnych działań medycznych.

Moje usługi obejmują:

  • Analizę dokumentacji medycznej oraz przeprowadzenie niezbędnych ekspertyz w celu ustalenia związku przyczynowego pomiędzy zaniedbaniem medycznym a szkodą zdrowotną.
  • Prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielami oraz szpitalami i klinikami w celu uzyskania adekwatnego odszkodowania i zadośćuczynienia.
  • Reprezentowanie Klientów przed sądami i organami administracji, zarówno w sprawach cywilnych, jak i karanych.

Jestem przekonana, że moja wiedza i doświadczenie pomogą Państwu w uzyskaniu pełnej rekompensaty za doznane szkody oraz w ochronie Państwa praw wobec nieprawidłowego postępowania personelu medycznego. Zawsze staram się działać szybko i skutecznie, aby uzyskać dla Państwa jak najlepszy wynik.

Zapewniam dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Jestem dostępna dla Klientów w dogodnym dla nich czasie i miejscu.

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego omówimy szczegóły Państwa sprawy.

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl