Adwokat do spraw błędów medycznych Olsztyn

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Olsztynie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i chciałabym zaoferować moją pomoc klientom z Olsztyna w takich przypadkach.

Błędy medyczne są poważnym problemem, który może spowodować nie tylko cierpienie i trudności zdrowotne, ale także duże koszty finansowe dla poszkodowanych. Dlatego oferuję kompleksową pomoc w sprawach dotyczących błędów medycznych, w tym:

  1. Konsultacje prawne – przeprowadzę wstępną analizę Państwa sytuacji i doradzę, jakie kroki warto podjąć w celu ochrony swoich praw i interesów.

  2. Przygotowanie i prowadzenie postępowań – pomogę w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do zgłoszenia roszczenia, a także będę reprezentować Państwa interesy w postępowaniach przed sądami i innymi organami.

  3. Negocjacje i mediacje – będę działać w Państwa interesie, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w negocjacjach i mediacjach z przeciwną stroną, w celu szybkiego i skutecznego rozwiązania sprawy.

  4. Pomoc ekspertów medycznych – w przypadkach wymagających szczegółowej wiedzy medycznej, zwrócę się do specjalistów, którzy pomogą nam w analizie sprawy i uzyskaniu odpowiednich dowodów.

  5. Opłaty – w mojej pracy kieruję się zasadą transparentności i uczciwości, dlatego moje opłaty będą adekwatne do rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy oraz sytuacji finansowej klienta. Wiele spraw prowadzę w oparciu o umowę o wynagrodzenie od sukcesu, co oznacza, że opłaty pobieram dopiero w przypadku uzyskania korzystnego wyniku dla klienta.

Jestem do Państwa dyspozycji i gotowa pomóc w każdej sytuacji związanej z błędami medycznymi. Zachęcam do kontaktu, aby omówić szczegóły i ustalić plan działania.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl