Adwokat do spraw błędów medycznych Lublin

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Lublinie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i chciałabym zaoferować swoje usługi mieszkańcom Lublina i okolic. W mojej pracy kładę nacisk na zrozumienie indywidualnych potrzeb i celów każdego klienta oraz dążenie do uzyskania jak najkorzystniejszego dla niego wyniku.

Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi skutecznie reprezentować klientów w sprawach związanych z błędami medycznymi, w tym w przypadkach błędów diagnostycznych, lekarskich pomyłek, nieodpowiedniego leczenia i innych działań medycznych prowadzących do szkód zdrowotnych. Współpracuję z ekspertami z różnych dziedzin medycznych, co pozwala mi na kompleksowe i skuteczne prowadzenie spraw.

W swojej pracy kładę duży nacisk na komunikację z klientem oraz na wyjaśnianie każdego etapu postępowania prawnego. Cenię sobie indywidualne podejście do każdej sprawy, dlatego oferuję również konsultacje w celu omówienia Państwa sytuacji i ustalenia dalszych kroków.

Gwarantuję pełną dyskrecję i profesjonalizm, a także podejście z pełnym zaangażowaniem do każdej sprawy. Moim celem jest uzyskanie dla Państwa jak najkorzystniejszego rozstrzygnięcia oraz odszkodowania za poniesione szkody.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprawach błędów medycznych, zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz przedstawię szczegółową ofertę współpracy. Możemy porozmawiać przez telefon lub e-mail.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl