Adwokat do spraw błędów medycznych Kraków

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Krakowie?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i reprezentowaniu klientów z Krakowa w takich sprawach. Jeśli uważają Państwo, że zostaliście ofiarą błędu medycznego, zapraszam do skorzystania z moich usług i pomocy.

W mojej pracy kładę nacisk na indywidualne podejście do każdej sprawy i szczegółową analizę faktów, by zapewnić jak najlepsze rezultaty dla moich klientów. Moje doświadczenie pozwala mi reprezentować klientów zarówno w procesach sądowych, jak i w negocjacjach pozasądowych, dążąc do jak najkorzystniejszych rozstrzygnięć.

Współpracując ze mną, macie Państwo gwarancję, że Wasza sprawa będzie prowadzona profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbam o to, aby moje klienty informować na bieżąco o postępie sprawy i wyjaśniać każdy etap procesu, dzięki czemu mogą mieć pełną kontrolę nad swoją sytuacją.

Moja specjalizacja obejmuje szeroki zakres przypadków, w tym błędy diagnostyczne, zaniedbania lekarskie, błędy operacyjne, a także błędy w leczeniu szpitalnym i dentystycznym. W każdym przypadku dokładnie analizuję dokumentację medyczną oraz badam kwestie związane z zasadami postępowania lekarskiego, by uzyskać jak najlepszy wynik dla moich klientów.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprawie błędu medycznego, zapraszam do kontaktu. Gwarantuję pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdej sprawy. Oferuję również możliwość umówienia się na konsultacje, podczas których omówimy szczegóły Państwa sprawy i wyjaśnię, jak mogę pomóc.

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl