Adwokat do spraw błędów medycznych Kielce

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Kielcach?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i chciałabym zaproponować swoje usługi klientom z Kielc poszkodowanym w wyniku działań nieodpowiedzialnych pracowników służby zdrowia.

W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy i dokładną analizę każdego przypadku. Współpracuję z najlepszymi ekspertami medycznymi i technicznymi, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę.

Moją misją jest pomaganie ludziom, którzy ucierpieli na skutek działań nieodpowiedzialnych pracowników służby zdrowia. Wierzę, że każdy ma prawo do otrzymania należytego odszkodowania za poniesione straty i cierpienia. Dlatego oferuję Państwu swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w uzyskaniu sprawiedliwej rekompensaty.

Moje usługi obejmują między innymi:

  • Analizę dokumentacji medycznej i ustalenie, czy doszło do błędu medycznego
  • Pomoc w uzyskaniu kopii dokumentacji medycznej
  • Współpracę z ekspertami medycznymi i technicznymi
  • Reprezentowanie Państwa przed sądami i organami administracyjnymi
  • Negocjacje z ubezpieczycielami w celu uzyskania maksymalnego odszkodowania

Jestem przekonana, że moje doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm pomogą Państwu w uzyskaniu należytego odszkodowania. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów Państwa sprawy i przedstawienia mojej oferty.

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl