Adwokat do spraw błędów medycznych Katowice

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Katowicach?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Szanowni Państwo,

Jestem doświadczoną adwokatką specjalizującą się w sprawach błędów medycznych i chciałabym zaoferować swoje usługi dla klientów z Katowic i okolic.

W mojej pracy zawsze stawiam na indywidualne podejście do każdej sprawy oraz skrupulatność i precyzję w działaniu. Rozumiem, że przypadki błędów medycznych są zazwyczaj skomplikowane i wymagające, dlatego podejmuję się jedynie nielicznych spraw, aby móc poświęcić im maksimum uwagi i zaangażowania.

Moje doświadczenie w pracy z klientami z całej Polski pozwoliło mi na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie prawa medycznego oraz procedur związanych z dochodzeniem roszczeń w przypadku błędów medycznych. Zapewniam klientów z Katowic kompleksową pomoc w procesie dochodzenia swoich praw, od analizy dokumentacji medycznej, poprzez negocjacje z ubezpieczycielem, aż do prowadzenia sprawy w sądzie.

Jako adwokatka z Katowic mam dogłębną znajomość miejscowych realiów oraz znam procedury i specyfikę działania szpitali oraz lekarzy w regionie. Współpracuję z ekspertami medycznymi, którzy pomagają mi w analizie dokumentacji medycznej i udzielają odpowiedzi na kluczowe pytania w sprawie.

Dla każdego klienta przygotowuję plan działania, który jest dostosowany do konkretnych okoliczności jego sprawy. Zapewniam regularny kontakt i informowanie o postępie sprawy, a także odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości.

Jeśli szukają Państwo doświadczonej i zaangażowanej adwokatki do spraw błędów medycznych w Katowicach, zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę w dochodzeniu Państwa praw.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl