Adwokat do spraw błędów medycznych Gdańsk

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Gdańsku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jeśli doświadczyliście Państwo niewłaściwej opieki medycznej lub popełniono błąd medyczny, to jako adwokatka specjalizująca się w tej dziedzinie prawa chciałabym pomóc Wam uzyskać odpowiednie odszkodowanie i sprawiedliwość.

Moja kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla klientów z Gdańska w sprawach związanych z błędami medycznymi. Pracujemy z zespołem doświadczonych ekspertów medycznych, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą reprezentację prawną i otrzymać najwyższą kwotę odszkodowania.

Nasze usługi obejmują:

  1. Ocena przypadku – przeprowadzamy wstępną analizę Waszej sprawy i doradzamy, jakie kroki należy podjąć, aby osiągnąć pozytywny wynik.

  2. Negocjacje z ubezpieczycielem – skontaktujemy się z ubezpieczycielem w imieniu klienta i negocjujemy kwotę odszkodowania.

  3. Sądowe postępowanie – w razie potrzeby reprezentujemy klienta w sądzie, aby uzyskać zadośćuczynienie i odszkodowanie.

  4. Doradztwo – służymy naszym klientom kompleksowym doradztwem prawnym we wszystkich kwestiach związanych z błędami medycznymi.

Jako adwokatka z wieloletnim doświadczeniem w sprawach związanych z błędami medycznymi, jestem przekonana, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług i uzyskać dla Was satysfakcjonujący wynik.

Zapewniamy Państwa o naszej pełnej dyskrecji i profesjonalizmie w każdym etapie prowadzenia sprawy. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i ochrona jego praw.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w przypadku błędu medycznego, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w rozwiązaniu problemu.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl