Adwokat do spraw błędów medycznych Białystok

Poszukujesz niezawodnego adwokata do spraw z zakresu błędów medycznych w Białymstoku?

Skontaktuj się ze mną i zadbaj o Swoje sprawy

tel. 511 098 052

mail: biuro@adwokat-seidel.pl

 

Dorota KopytDorota Kopyt
19:41 28 Aug 22
Bardzo profesjonalna i empatyczna pani mecenas
Jurek WiktorJurek Wiktor
23:57 19 Mar 21
Pani Mecenas zajmowała się moją sprawą jak własną. Polecam szczególnie do spraw trudnych, bo jest odważna i ma doświadczenie wygląda na bardzo spokojną ale na sali sądowej jest bezkompromisowa. Mocna osobowość i zdolna prawniczka.
Anna DąbrowskaAnna Dąbrowska
05:27 09 Apr 20
Korzystałam z usług Pani Adwokat już kilkukrotnie i za każdym razem współpraca była bardzo dobra i zakończona oczekiwanymi rozwiązaniami. Bardzo profesjonalne podejście, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Szybki i rzeczowy kontakt. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. POLECAM.
Beauty ThermalBeauty Thermal
07:56 22 Oct 19
Pani Adwokat niesamowicie profesjonalna, w 100% zaangażowana w sprawy klienta. Działa szybko, sprawnie i skutecznie. Zdecydowanie polecam!
Lukasz GarbatLukasz Garbat
10:02 06 Jun 19
Pani Adwokat Karolina Seidel godna polecenia profesjonalistka w każdym calu.Dwie sprawy zakończone pomyślnie,przy tym cały czas świetny kontakt dotyczący toczących się spraw.Wiec jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem dobrego i skutecznego Adwokata to polecam Kancelarię Adwokacką Pani Karoliny Seidel.
js_loader

 

Jesteśmy kancelarią adwokacką specjalizującą się w reprezentowaniu klientów w sprawach dotyczących błędów medycznych w Białymstoku i okolicach. Nasze doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają nam skutecznie reprezentować naszych klientów w trudnych i skomplikowanych sprawach.

Nasza adwokatka, specjalizująca się w sprawach błędów medycznych, oferuje Państwu kompleksową i profesjonalną pomoc w przypadkach, gdy ponieśliście szkodę w wyniku działania personelu medycznego lub gdy nie otrzymaliście odpowiedniej opieki medycznej. Zajmujemy się zarówno sprawami dotyczącymi szkód w zdrowiu, jak i szkód finansowych związanych z kosztami leczenia, utratą zarobków, bądź innymi kosztami wynikającymi z błędu medycznego.

Współpracując z nami, możecie liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie postępowania. Począwszy od wstępnej analizy Waszej sprawy, poprzez sporządzenie odpowiedniej dokumentacji, reprezentację w trakcie mediacji i negocjacji, aż po prowadzenie sprawy sądowej. Zapewniamy Państwu indywidualne podejście i pełną dyskrecję.

Nasza adwokatka jest również gotowa pomóc Wam w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania za szkodę poniesioną w wyniku błędu medycznego. Posiadamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z ubezpieczycielami oraz w prowadzeniu postępowań sądowych.

Działamy na podstawie zasad etyki zawodowej oraz zgodnie z obowiązującym prawem. Nasi klienci mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwolą nam pomóc Wam w osiągnięciu pozytywnego wyniku Waszej sprawy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia się na spotkanie i konsultację Waszej sprawy.

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka
adw. Karolina Seidel
ul. Saska 7E,
03-968 Warszawa

+48 511 098 052
biuro@adwokat-seidel.pl